مناسبت­ها
جستجو
اعضا

خبر

جشنواره بین المللی امام خمینی به دنبال ترویج اندیشه‌های سیاسی امام است

نائب رییس انجمن مطالعات سیاسی حوزه با بیان این‌که جشنواره بین‌المللی امام خمینی(ره) در جهت ترویج اندیشه‌های سیاسی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود، گفت: امیدواریم رسانه‌ها در صف نخست تبلیغ و ترویج اندیشه‌های امام باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا، مسعود پورفرد نائب رییس انجمن مطالعات سیاسی حوزه امروز در نشست خبری جشنواره بین‌المللی امام خمینی(ره) با موضوع اندیشه سیاسی اسلام،  گفت: تبلیغ و تدوین اندیشه‌های امام خمینی(ره) وظیفه کسانی است که به نظام اسلامی علاقه‌مند هستند.

وی ادامه داد: انجمن مطالعات سیاسی حوزه جزء انجمن‌های مردم نهاد است و در راه تبلیغ و ترویج اندیشه‌های امام خمینی (ره) تمام تلاش خود را انجام می‌دهد.

نائب رییس انجمن مطالعات سیاسی حوزه تبیین اندیشه امام خمینی(ره) را یکی از دغدغه‌های رهبری خواند و ابراز کرد:‌ بر همین اساس انجمن مطالعات سیاسی تصمیم گرفت امسال جشنواره بین‌المللی امام خمینی (ره) را با موضوع اندیشه سیاسی اسلام برگزار کند.

پور فرد با اشاره به اهداف برگزاری این همایش، اظهار کرد: اکنون با نیم قرن اندیشه‌های سیاسی امام (ره) رو به رو هستیم و باید این اندیشه‌ها به نسل جوان منتقل شود.

وی در ادامه فعالیت‌های انجمن مطالعات سیاسی حوزه را مورد توجه قرار داد و افزود: در این انجمن 210 نیروی متخصص وجود دارد که 60 درصد آن‌ها دارای تحصیلات عالی حوزوی و دکترای علوم سیاسی هستند.

نائب رییس انجمن مطالعات سیاسی حوزه با اشاره به نشست‌های علمی برگزار شده از سوی انجمن‌های علمی حوزه، گفت: از سوی این انجمن 120 نشست علمی و کارگاه‌های علمی برگزار شده که مهمترین آن‌ها جشنواره امام خمینی(ره) است.

پور فرد بیان کرد: جشنواره بین‌المللی امام خمینی(ره) در جهت ترویج اندیشه‌های سیاسی امام خمینی (ره) است و امیدواریم رسانه‌ها در صف نخست تبلیغ و ترویج اندیشه‌های امام باشند.